Doporučujeme: Služby pro Váš web | Zkracovač dlouhých adres | Stahovač videí z YouTube | Italo.cz | TV program | Měření rychlosti internetu | Snadné sdílení souborů

JK – Názory

Aeronet, muslimka Procházková a kolaborantské TO

Datum: 8. 3. 2020 20.03 | Autor: JK | 593× | Kategorie: Politický | Komentáře: 0

V tomto týdnu se stalo tolik věcí, že vlastně sni nevím, co se stalo. Ne, nechci se zabývat někde nějakým coronou. Ne. No, když už jsem u jména toho viru, je důležité říci, že můj anděl a všech co se narodili jako já, se jmenuje Corocona. Ach ta podoba. Kouknu se do poznámek co si píši v mobilu a vidím, první je aeronet. Aha - co jsem to chtěl. Jo, už vím. Aeronet je internetový časopis, který leží novinářům ČT a Bakalovcům v žaludku. Možná ani ne tak samotný časopis, jako spíše záhadná osoba, která za aeronetem stojí. Říká si VK a...a to je všechno, co o tom člověku víme. Česká televize tvrdí, že web je proruský. No nevím, já to prolezl, tedy zběžně, je to antiBabišovský, antiOkamurovský, antiZemanovský, ale ne proruský. Pan VK nemá rád židy, vše se točí kolem nich. Podle pana VK můžou židi úplně za všechno. Migraci, světové války, krachující banky, za Kalouska, Piráty atd. No. A ti novináři z ČT pana VK pět let hledali. Až ho našli. Údajně. Je to nějaký pan Pešl, člověk žijící na Slovensku. Podle mého udělali z toho člověka lidskou stvůru, honili ho po sídlišti a kvičeli. Jenomže, stop. Pan VK na rádiu Svobodný vysílač, tvrdí, že to není on. Ve vysílání ( archiv tady klik ) bylo vyjádření pana Pešla, hezká mluva, a taky vyjádření pana VK. Jo, tady musím dodat, pan VK měl počítačem změněný hlas. On ho má vždy změněný, když v SV každý pátek mluví svá moudra. A teď pozor. Pořádně jsem sledoval mluvu obouch protagonistů. Jejich diakritiku. Tedy té mluvy. A říkám, jsem v tom přesvědčen, že pan VK je opravdu Pešl. Jenom mi překvapuje, proč ČT nahání po sídlišti člověka, který má svůj názor. To fakt nechápu.

Tak jo, koknu co mám dále v poznámkách. Jo. Řecko a Petra Procházková. Co se děje na Řecko Tureckých hranicich asi nemusim nikomu říkat. Turci, tedy muslimové, ženou údajné utečence z válečného konfliktu v Sýrii na řeckou hranici a Řekové se brání a nechtějí nikoho pustit. A Petra Procházková, která je nyní na hranicích, prohlásila ve vysílání rádiu N Podcast zde, že řecká policie chudáky migranty okrádá, dokonce svléká donaha a žene zpět na Tureckou stranu. Jenomže jiná Bakalovka, z DVTV, paní Drtinová, měla rozhovor s Thomasem Kulidakisem, který je na hranici taky, za jiné medium, a ten nepřímo tvrdí, že muslimka Procházková lže. On neřwekl lže, řekl, že nic takového neviděl, že o tom mluvil, tedy o tom co říká Procházková, se stovky jiných novinářů a nic takového nepotvrzuje. Paní muslimko Procházková, tady někdo lže, že. Video zde. Tak jo, koukám do poznámek, co dalšího tam mám. Trestní oznámení na poslankyni SPD. Mno. SPD nemusím, víte, že jsem monarchista. Ale přeci jenom. Poslankyně za SPD Karla Maříková napsala na svuj F-účet.

„Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU,

K tomu jenom. Mne štve jiná věc. Daleko horší výroky přece padají na adresu našeho přímou volbou voleného prezidenta. Ale tyto lidi policie v podstatě nestíhá. Ale poslankyni za SPD, která říká jen co si myslí většina, tak na ni si vyšlápnou. Pěknej hnus! Jsou politici, kteří vyzývají k zabití našeho prezidenta. Ty nechává policie v klidu. Ale pravdivé řeči o ohrožení Evropy migranty, tak ty stíhá. Jsme hodně divnej stát !

Je to pravda. Soudy a prokurátoři mají dva různy metry. Na vlastence a na kolaboranty a zrádce.

Tak to byly hlacvní body, co jsem chtěl napsat. Tak zatím ahoj.

 

 Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: